وزیر نیرو با اشاره به اینکه سیاست‌ها و برنامه‌های وزارت نیرو متکی بر روش‌های نوین و موثر علمی است گفت: کرمان قطب صنعت نیروگاه‌ خورشیدی کشور می‌شود.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان؛ رضا اردکانیان عصر امروز در دیدار با حجت‌الاسلام والمسلمین حسن علیدادی‌سلیمانی نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمان اظهار داشت: وزارت نیرو در دوره جدید فعالیت خود متکی و محتاج به همکاری نزدیک با ظرفیت‌های علمی کشور است.

وی با اشاره به اینکه سیاست‌ها و برنامه‌های وزارت نیرو متکی بر روش‌های نوین و موثر علمی است گفت: کرمان قطب صنعت نیروگاه‌ خورشیدی کشور می‌شود.

وزیر نیرو با بیان اینکه نیازمند راهنمایی و پشتیبانی نماینده ولی‌فقیه برای انجام ماموریت‌های محوله در استان کرمان هستیم افزود: کرمان از معدود استان‌هایی است که شورای حفاظت از آب را فعال کرده و موفقیت‌هایی هم داشته است.

وی با اشاره به اینکه کرمان استان خشکی است تصریح کرد: واقعیت این است که از سال‌ها پیش باید برای آنکه آب را صحیح مصرف کنیم ، برنامه‌ریزی می‌شد که انجام نشده است.

اردکانیان در حال حاضر دغدغه ما باید چگونگی مصرف آب موجود باشد گفت: اگر مصرف آب اصلاح نشود هر چه سرمایه گذاری برای انتقال آب هم صورت بگیرد در آینده با مشکل روبه‌رو خواهیم شد.