همدانی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا در خصوص دیدار استقلال تهران و الریان قطر، گفت: بازی بسیار سختی مقابل الریان خواهیم داشت و متاسفانه استقلال امسال در سخت ترین گروه ممکن قرار گرفته است.
وی ادامه داد: تمام تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا با برنامه در مسابقات حاضر می شوند و در کنار این مساله بازی کردن در کشور ثالث مقابل نمایندگان عربستان مشکلات ما را دوچندان کرده است.
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال تهران، گفت: هواداران ما یار دوازدهم تیم هستند و اگر داخل خانه بازی می کردیم، شرایط بسیار متفاوت بود. عربستانی ها با آگاهی از این وضعیت شرایط امروز را رقم زدند و ما هم نتوانستیم کاری انجام دهیم.
وی تصریح کرد: از آینده استقلال در لیگ قهرمانان آسیا نا امید نیستیم و خوشبختانه «وینفرد شفر» سرمربی تیم آگاهی بسیار خوبی از تیم های آسیایی دارد.
همدانی اظهار کرد: مطمئن باشید با این روندی که تیم در پیش گرفته استقلال وضعیت خوبی دارد و نباید این تیم را برای صعود از گروه خود بدون شانس بدانیم.
وی افزود: شفر باید با توجه به شرایط تمرینی خود بازیکنان را انتخاب کند و مطمئن باشید او آماده ترین نفرات را راهی میدان خواهد کرد. خوشبختانه شفر در چیدمان های خود بسیار موفق عمل کرده و این یکی از نکات مثبت در بازی های استقلال بوده است.
عضو کمیته فنی باشگاه استقلال و بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در خصوص شانس نمایندگان ایران برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا، گفت: باشگاه های ما باید فعلا به فکر صعود از گروه خود باشند و بعد از آن با برنامه ریزی دقیق تر به دنبال قهرمانی در آسیا باشیم.
تیم فوتبال استقلال تهران در گروه چهار لیگ قهرمانان آسیا با تیم های الریان قطر، الهلال عربستان و العین امارات همگروه است.
استقلال فردا در نخستین دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا باید از ساعت ۱۸:۴۰ در قطر به مصاف الریان برود.