به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از واشنگتن اگزمینر، نتایج نظرسنجی دانشگاه کوینیپیاک که روز پنجشنبه منتشر شد، نشان می‌دهد رای‌دهندگان آمریکایی عملکرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا را در میان ۱۳ رئیس جمهوری که از زمان جنگ جهانی دوم تا کنون در این سمت فعالیت می‌کرده اند، ضعیف‌ترین می‌دانند.

۴۱ درصد از رای دهندگان آمریکایی ترامپ را بدترین رئیس‌جمهور آمریکا از زمان جنگ جهانی دوم می‌دانند. همچنین، در این نظرسنجی ۲۱ درصد باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا و ۱۰ درصد نیز ریچارد نیکسون را بدترین روسای جمهور آمریکا معرفی کرده اند.

در مقابل، نتایج این نظرسنجی نشان می‌دهد رای دهندگان آمریکایی رونالد ریگان (با ۲۸ درصد) و باراک اوباما (با ۲۴ درصد) را بهترین روسای جمهور آمریکا خوانده اند.

در این رده بندی، دونالد ترامپ با کسب تنها ۱۰ درصد از آرا، در جایگاه پنجم در میان بهترین روسای جمهور آمریکا قرار گرفت.

در این نظرسنجی همچنین نظر شرکت‌کنندگان از عملکرد سیاسی ترامپ مورد پرسش قرار گرفت. نتایج این نظرسنجی سطح محبوبیت ترامپ را ۳۸ درصد و سطح مخالفت با وی را ۵۶ درصد اعلام کرده است.

این نظرسنجی در بازه زمانی سوم تا پنجم ماه مارس انجام شد. همچنین، ۱۱۲۲ رای‌دهنده آمریکایی از سراسر این کشور در این نظرسنجی شرکت کرده اند. حاشیه خطای نتایج این نظرسنجی، ۳.۵ درصد اعلام شده است.