اخبار ویژه
تبلیغات

فساد در شهرداری شهریار تمامی ندارد / ۸ نفر دیگر دستگیر شدند

فساد در شهرداری شهریار تمامی ندارد / ۸ نفر دیگر دستگیر شدند

حوادث رکنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار از دستگیری ۸ نفر از کارکنان شهرداری شهریار به اتهام فساد مالی خبر داد. حمید عسگری پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: ۸ نفر در خصوص پرونده فساد مالی در شهرداری بازداشت شدند. در این پرونده دو نفر از شهرداران مناطق، معاون شهردار، یک پیمانکار […]

حوادث رکنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار از دستگیری ۸ نفر از کارکنان شهرداری شهریار به اتهام فساد مالی خبر داد.

حمید عسگری پور دادستان عمومی و انقلاب شهرستان شهریار گفت: ۸ نفر در خصوص پرونده فساد مالی در شهرداری بازداشت شدند. در این پرونده دو نفر از شهرداران مناطق، معاون شهردار، یک پیمانکار شهرداری، یک عضو شورای شهر، مسئول دفتر شهردار و شهردار شهریار بازداشت شدند.

 

در این خصوص فرد دیگری نیز روز گذشته بازداشت شد که از کارکنان شهرداری نبوده و فردی بوده که پول‌ها به حساب او واریز می‌شد.

اقاریر افرادی که بازداشت شده‌اند در پرونده موجود است و وجوه بسیاری را از افرادی که در کار ساخت و ساز هستند، از حیث ارتشاء دریافت کرده‌اند و از رانت‌هایی که داشته‌اند، استفاده کرده‌اند.

بیشتر این موارد مربوط به ساخت و سازهای غیرمجاز بوده که پرونده آن‌ها در کمیسیون ماده ۱۰۰ مطرح می‌شده و اجازه ساخت و ساز می‌دادند.

کانال خبرگزاری فساد نیوز
کانال خبرگزاری فساد نیوز