مربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه نداشتن هیجان کاذب از سوی بازیکنان یکی از دلایل موفقیت این تیم است گفت: صدرنشینی قاطع نیم فصل کمترین حق سرخپوشان بود.

ناصر ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره قهرمانی پرسپولیس در نیم فصل رقابت های لیگ برتر گفت: عملکرد پرسپولیس در لیگ برتر قابل تحسین است. این تیم کاملا با نظم و انضباطی که داشت توانست خودش را بالا بکشد و در همان بالای جدول هم باقی بماند.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: اتفاق بزرگی که در پرسپولیس فصل جاری می بینیم عدم هیجان کاذب در بازیکنان این تیم است. آنها فرمول موفقیت را یاد گرفته اند و مدام همان را تکرار می کنند. قهرمانی نیم فصل کمترین حق این تیم بوده است.

مربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه پرسپولیس می تواند با توجه به محرومیتش در نقل و انتقالات به موفقیت خود ادامه دهد تصریح کرد: پرسپولیس بازیکنان خیلی خوبی دارد. تیمی که نیمکت قدرتمند داشته باشد ترسی از چنین محرومیت هایی ندارد. کادر فنی پرسپولیس توانسته است در چنین شرایطی که مهدی طارمی و احمد نوراللهی را هم به دلیل محرومیت ندارد باز هم می تواند تغییرات زیادی در سیستم تیم ایجاد کند.

وی درباره تمدید قرارداد پرسپولیس با برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: شرایط بسیار خوبی در تیم حاکم است. بازیکنان رابطه خوبی با برانکو دارند و بهتر است او را در پرسپولیس نگه دارند. اما سطح انتظارات هواداران بالا رفته است و این موضوع هم کاملا بجا و صحیح است. پس بهتر است سرمربی پرسپولیس اهداف فصل آینده را طبق همین خواسته ها برآورده کند.