گرت ساوت‌گیت، سرمربی انگلیس در حاشیه مراسم قرعه‌کشی لیگ ملی اروپا گفت انتخاب فهرست ۲۳ نفره تیمش برای جام جهانی او را هیجان‌زده کرده است.

به گزارش ایلنا، ساوت‌گیت برای انتخاب بازیکنانش هنوز چهار ماه فرصت دارد: «رقابت برای انتخاب شدن بالاست. بعضی از بازیکنان زمان بیشتری در کنار تیم بودند، ولی برخی دیگر شرایط خوبی دارند و تا آخر فصل صبر می‌کنیم. من همه را زیر نظر دارم و نمی‌گویم که تیمم را بسته‌ام. شاید حالا گزینه‌هایی داشته باشم، ولی این می‌تواند با مصدومیت و آمادگی بازیکنان در ماه‌های آینده تغییر کند.»

ساوت‌گیت درباره احتمال دعوت ویلشر، هافبک آرسنال که دوباره به آمادگی رسیده هم گفت: «بازیکنی مثل جک، اگر در شرایط آمادگی فعلی باشد می‌تواند کیفیت تیم را بالا ببرد. ما توانایی‌های او را می‌شناسیم و حضورش در ترکیب اصلی برای دو بازی در هفته و در سطح بالا یک امتیاز ویژه است. فصل گذشته چند بار او را انتخاب کردیم، ولی سطح فعلی او از آن زمان خیلی بالاتر است. او بعد از مصدومیتی طولانی به بورنموث رفت و برای اوج‌گیری به زمان نیاز داشت. او این روزها خیلی خوب بازی می‌کند و در بازی‌های بزرگ تاثیرگذار است.»