رئیس پلیس پایتخت از تلاش صددرصدی مأموران پلیس راهبر، یگان ویژه، یگان امداد، اطلاعات و امنیت و همچنین راهنمایی و رانندگی برای آماده‌سازی، امنیت، انضباط و آرامش راهپیمایی جاماندگان اربعین خبر داد.

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در مراسم راهپیمایی جاماندگان اربعین به تلاش مأموران پلیس پایتخت برای برقراری نظم، آرامش و امنیت این مراسم راهپیمایی اشاره و اظهار داشت: از شب گذشته حدود ۵۰ درصد از مأموران پلیس برای تسهیل و آماده‌سازی این راهپیمایی بزرگ در تلاش بوده‌اند.

رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد:‌ از ساعت ۵:۳۰ امروز صبح مأموران پلیس‌های تخصصی انتظامی، یگان ویژه، راهنمایی و رانندگی، یگان امداد، اطلاعات و امنیت در حال آماده‌سازی مسیرهای سه‌گانه راهپیمایی بودند و تا پایان مراسم حضور فعال خواهند داشت.

این مقام ارشد پلیس پایتخت به تلاش صددرصدی مأموران انتظامی پایتخت پرداخت و گفت: برقراری امنیت، انضباط و آرامش در مسیر راهپیمایی از جمله اهداف پلیس تهران بوده است.

وی افزود: یگان هوایی نیز در کنار ماست تا بتواند مسیر را پوشش دهد.

این مقام ارشد پلیس پایتخت، این تلاش مأموران پلیس را گوشه‌ای از ارادت آنها به آقا اباعبدالله الحسین دانست و افزود: این تلاش‌ها نشانه‌ای نوکری و خادمی ما نسبت به آقا اباعبدالله است؛ همه ما سرباز هستیم و امیدواریم که بتوانیم زمینه را برای ظهور آقا امام زمان(عج) آماده سازیم.

سردار رحیمی افزود: از خداوند متعال خواهانیم که در انجام وظیفه به ما توفیق دهد تا بتوانیم سرباز خوبی برای ولایت و مقام معظم رهبری باشیم و بتوانیم به مردم خدمت کرده و همچنین بسترساز خوبی برای ظهور آقا باشیم.

رئیس پلیس پایتخت با تشکر از مردم برای همکاری خوبشان با پلیس خاطرنشان کرد: بسیاری از مردم درخواست پلیس را در خصوص عدم تردد با خودرو و موتور در مسیر راهپیمایی رعایت کرده‌اند؛ انتظار داریم مردم همکاری بیشتری با پلیس داشته باشند و در انتهای مسیر راهپیمایی نیز برای بازگشت به توصیه‌های پلیس نیز توجه کنیم.