امام‌جمعه پل‌دختر گفت: متأسفانه حضور برخی مسئولان این شهرستان در مراسم‌های انقلابی و مذهبی کم‌رنگ است که این زیبنده یک مسئول در نظام اسلامی نیست.
به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، حجت‌الاسلام محمد سوری روز یک‌شنبه در جلسه هماهنگی راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرستان پلدختر اظهار داشت: حراست و حفاظت و نگهبانی از انقلاب وظیفه همگانی است و این انقلاب متعلق به همه است و همه در حفظ آن سهیم هستند.

وی افزود: حضور مسئولان در مراسم‌هایی مانند ۱۳ آبان نشان از تجدید پیمان با امام و رهبری است که انتظار می‌رود همه با هم در این نماد انقلابی و استکبارستیز که نشانه دفاع از مظلومان عالم و مبارزه با ظالمان است شرکت کنند.

امام‌جمعه پلدختر با بیان اینکه آمریکا همواره با حربه‌های مختلف در تلاش برای ضربه زدن و ایجاد مانع در مسیر اقتدار و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است افزود: رویکرد اساسی در وقوع رخدادهای مهم مانند یوم‌الله ۱۳ آبان بر استکبارستیزی و استقلال‌طلبی ملت بزرگ ایران استوار است.

وی افزود: شرکت در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان اعلام انزجار از کفر و الحاد است و ملت ایران با حضور فعال در این راهپیمایی پاسخ کوبنده‌ای به یاوه‌گویی‌های جبهه استکبار خواهند داد.

حجت‌الاسلام سوری خاطرنشان کرد: جبهه استکبار سعی کرد مانع پیشرفت انقلاب اسلامی شود که کارهای تحقیقاتی دانشمندان ما و سربازان گمنام امام زمان (عج) هدف جبهه کفر را قبل از تحقق اعلام می‌کند.

وی افزود: خاصیت جبهه استکبار این است که وقتی در جهان کشوری علم می‌شود و می‌گوید حق با من است تلاش می‌کند آن را از بین ببرد زیرا استکبار می‌خواهد کدخدایی جهان را داشته باشد و ایران همواره جلوی این ادعا را می‌گیرد.

امام‌جمعه پل‌دختر گفت: جبهه استکبار در تاریخ ایران کودتاهای مختلفی را علیه این کشور انجام داده که آن را عقب بکشاند اما نتوانسته است.

وی افزود: اهداف ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا با رئیس‌جمهور سابق آن یکی است و تنها نوع ادبیات آن‌ها با هم فرق می‌کند.

حجت‌الاسلام سوری یوم‌الله ۱۳ آبان را برگ زرینی در تاریخ انقلاب اسلامی دانست و تصریح کرد: آمریکا می‌خواهد برجام باشد تا به وسیله آن با زورگویی از ایران باج خواهی کند و این یکی از خصوصیات جبهه استکبار است.

وی افزود: آمریکا به دنبال نشست با ایران نیستند بلکه می‌خواهند ایران حرف‌های آن‌ها را بپذیرد که انقلاب ما انقلابی عقیدتی است و همه وظیفه داریم که نمادهای حرکت اسلامی مانند راهپیمایی‌های یوم‌الله ۱۳ آبان، ۲۲ بهمن و غیره را تقویت و در آن حضور فعال و با شکوه داشته باشیم.

امام‌جمعه پل‌دختر گفت: مسئولان وظیفه دارند حتی کسانی هم که مسئول نیستند در این راهپیمایی‌ها که هدف از آن تقویت نظام و تثبیت استقرار اهداف آن است شرکت کنند و لازم است هر چه فریاد داریم بر سر آمریکا بریزیم.

حجت‌الاسلام سوری افزود: اغراض سیاسی نباید مانع تقویت اهداف انقلاب شود و هر کس با هر سلیقه‌ای باید خط قرمزها را رعایت و اصل اهداف نظام را دنبال کند و نسبت به آن بی‌تفاوت نباشد.