قروه- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان توجیهات تخصصی را برای سلامت اداری ضروری دانست و بر ترویج فرهنگ امر به معروف با زبانی نرم و خوش تأکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمود الله مرادی بعد از ظهر امروز یکشنبه در همایش بزرگداشت هفته امر به معروف و نهی از منکر با محوریت سلامت اداری در شهرستان قروه، اظهار داشت: امروزه توجیهات تخصصی برای سلامت اداری امری ضروری و نیازمند است.

به گفته وی اینکه در جایی فساد و رانتی صورت می گیرد دلیل نمی شود همه را مقصر بدانیم و همه زحمات دولت را زیر سؤال ببریم و باید دانست که کم نیستند انسان های شریفی که درست و اصولی کار می کنند.

الله مرادی با اشاره به هفته امر به معروف و نهی از منکر، افزود: در این بخش باید همانند زنبور عسل عمل کرد و با پیدا کردن بهترین گل، عسلی شفابخش را به تولید رساند.

وی با بیان اینکه امر به معروف تنها مختص حجاب نیست، تصریح کرد: امروزه منکرات بسیاری جامعه را تهدید می کنند و هر کسی بتواند در راستای مشکلات مردم قدمی بردارد کاری جهادی کرده است.

مطابق گفته های دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کردستان هر چقدر فرهنگ امر به معروف را با زبان خوش و نرم بیان کنیم قطعاً موفق تر خواهیم بود.

کد خبر