اخبار ویژه
تبلیغات

بوی حاکم در فضا چه بویی است؟/ رکورد طولانی‌ترین ماموریت فضایی

بوی حاکم در فضا چه بویی است؟/ رکورد طولانی‌ترین ماموریت فضایی

به گزارش افکارنیوز، در سال ۲۰۱۵، «اسکات کِلی»، رکورد طولانی‌ترین ماموریت فضایی را به نام خود ثبت کرد. او با انتشار یک ویدئو در حساب کاربری توئیتر خود از علاقمندان به مسائل فضایی خواست تا هر پرسشی دارند بپرسند و جواب آن را دریافت کنند. این اقدام «اسکات کلی» با استقبال گسترده‌ای مواجه شد. او […]

به گزارش افکارنیوز، در سال ۲۰۱۵، «اسکات کِلی»، رکورد طولانی‌ترین ماموریت فضایی را به نام خود ثبت کرد. او با انتشار یک ویدئو در حساب کاربری توئیتر خود از علاقمندان به مسائل فضایی خواست تا هر پرسشی دارند بپرسند و جواب آن را دریافت کنند.

این اقدام «اسکات کلی» با استقبال گسترده‌ای مواجه شد. او در پاسخ به یکی از کاربران که پرسیده بود بدترین چیز در فضا چیست، گفت: بدترین رویدادی که می‌تواند در فضا رخ دهد، اتفاق ناگوار برای یکی از اعضای خانواده‌ات است. چرا که در فاصله دور فضا تا زمین نمی‌توان هیچ اقدامی انجام داد و چه بسا فرصت وداع با عزیزانت را نیز نداشته باشی.

این فضانورد در پاسخ به پرسش یک کاربر که درباره «بوی فضا» پرسیده بود توضیح داد: داخل ایستگاه بوی زباله می‌دهد. ولی بویی که در جو حاکم است بوی فلز سوخته است.

اسکات کلی همچنان به پرسش‌های کاربران درباره فضا پاسخ می‌دهد.

کانال خبرگزاری فساد نیوز
کانال خبرگزاری فساد نیوز