به گزارش دفتر منطقه‌ای خبرگزاری تسنیم به نقل از ای آر وای نیوز، «راناثناءالله» وزیر قانون ایالت پنجاب نیز به احتمال زندانی شدن نواز شریف در جریان بررسی پرونده فساد اقتصادی او اشاره کرد.

وی تصریح کرد: عده‌ای در تلاش هستند تا نواز شریف را مجازات کنند ولی باید بدانند اگر او زندانی هم بشود با قید ضمانت آزاد خواهد شد.

وزیر قانون ایالت پنجاب تاکید کرد: تعیین نمایندگان حزب تحریک انصاف در مناطق مختلف کشور هم توسط همان دست‌های پنهانی انجام می‌شود که اینک گریبان نواز شریف را گرفته‌اند.

عضو ارشد حزب نواز گفت: ما قصد نداریم ارتش را متهم کنیم که در این پرونده دست دارد زیرا آنها مشغول نبرد با تروریسم در جبهه‌های مختلف هستند.

این سیاست‌مدار مشهور پاکستانی بیان کرد: دست‌های پنهانی که ما از آنها یاد می‌کنیم قضات دادگاه عالی هم نیستند بلکه مجموعه‌های اطلاعاتی هستند که از تضعیف نواز شریف سود می‌برند.

وی افزود: مجازات نواز شریف سیاست کشور را دچار خطر کرده و مشکلات بسیاری را ایجاد خواهد کرد.

رانا ثناءالله اضافه کرد: «چوهدری نثار» وزیر کشور سابق پاکستان هرگز حزب نواز را ترک نخواهد کرد و شایعه‌هایی که رسانه‌ها آن را منتشر می‌کنند حقیقت ندارد.

وزیر قانون ایالت پنجاب یکی از جنجال سازترین چهره‌های حزب نواز بوده و گروه‌های مختلف سیاسی و مذهبی پاکستان خواستار عزل او هستند.

تصاویر ملاقات وی با سران گروه‌های افراط‌گرا و شرکت در برنامه‌های ویژه آنان بارها توسط رسانه‌های پاکستانی منتشر شده و موجب اعتراض مردم شده است.